image

Blog

Příspěvek

Blog > Novinky > Změna hlavní obrazovky

Změna hlavní obrazovky

info.png

Další novinky z připravované verze 0.8.2, mimo již uvedené, by měly ulehčit nastavení. Nebude tak potřeba pro nastavení některých funkcí nebo třeba jen jejich aktivování, hledat v menu, ale bude možné funkci zapnout/nastavit přímo na hlavní obrazovce. Stejně tak bude možné nastavení informačních bublin v pravé i levé horní části.
K zapnutí zobrazení widgetů nebo infobublin bude sloužit ozubené kolo (vpravo nahoře), pod kterým se skrývá sada nastavení (viz první dva obrázky), které zapínají viditelnost widgetů v liště nebo informací v bublinách. Z nastavení v klasickém menu pak některá tato nastavení mizí, čímž se menu zjednoduší a tím zpřehlední.

1 2

Vlevo aktualizace 4.8.2012: Další přídavek posledních dnů v podobě možnosti zapnout/vypnout pravítko, pohled, průhlednost a výrazné barvy tras. Vpravo aktualizace 19.8.2012: Zdá se, že ještě více nastavení se přesouvá na hlavní obrazovku.

3 4

Aktualizace 29.8.2012: Menu už získává finální vzhled a přibylo plovoucí menu pro oblíbené položky.

5 6

7 8

Další novinkou jsou i nové funkce které lze takto aktivovat. Například na pravém obrázku vidíte v levé horní části obrazovky zámek. Pod ním se skrývají volby pro – zamknutí obrazovky proti náhodnému dotyku/posunu, nastavení GPX ukládání a běhu na pozadí. Jedna z dalších možností je například zmenšení první navigační šipky, jak je vidět na levém obrázku.

9 10

Jedná se o vývojovou verzi, výsledný vzhled se může ještě lišit.

Nothing to see here. This component is added to the post page in order to register the visit

Posted in Novinky on srp 01, 2012.

Štítky: GPX , vývoj , uživatelské rozhraní