Moduly

 
online_maps_main_0

Online mapy

S tímto modulem můžete použít mnoho druhů online map (tzv. dlaždicové nebo rastrové mapy), od předdefinovaných OpenStreetMap dlaždic (jako Mapnik) až po satelitní snímky a speciální vrstvy jako mapy počasí, klimatické mapy, geologické mapy, stínované vrstvy, atd.

ZDARMA
contour_lines_main

Vrstevnice a stínování

Tento modul poskytuje zobrazení vrstevnic a vrstvy stínování kopců, které mohou být zobrazené na standardních OsmAnd mapách. Tato funkce je vhodná především pro sportovce, turisty, chodce a vůbec všechny, které zajímá profil terénu.

PLACENÝ
trip_recording_tool_main

Záznam cesty

Tento modul zapne funkci záznamu a uložení vašich tras stisknutím tlačítka GPX na panelu mapové obrazovky nebo také automatického ukládání všech vašich navigačních tras do GPX souboru.

ZDARMA
ski_maps_main

Lyžařský pohled

Tento modul pro OsmAnd zobrazuje sjezdovky, běžecké tratě, skialpinistické trasy, lanovky a lyžařské vleky. Tratě a sjezdovky jsou zobrazeny barvami podle obtížnosti na speciálně barevně upravené zimní mapě. Návod

ZDARMA
nautical_charts_main

Námořní pohled

Tento modul obohacuje OsmAnd mapy a navigaci o poskytování námořních map pro plavení, plachtění a ostatní typy vodních sportů.

ZDARMA

audio_video_note_main

Modul Audio/video poznámek

Modul Audio/video poznámek poskytuje funkce k vytváření záznamů zvukových/fotografických/video poznámek během cesty, buď tlačítkem na mapové obrazovce nebo přímo v kontextovém menu bodu na mapě.

ZDARMA
osm_editing_main

Editace OSM

Pomocí tohoto modulu může být OsmAnd použit na přispívání do OSM, například vytvářením nebo úpravami POI, vytvářením nebo komentováním OSM chyb a přispíváním zaznamenanými GPX soubory. OSM je celosvětový komunitní projekt mapování.

ZDARMA
planning_tool_main

Výpočet vzdálenosti a plánování

Tento modul poskytuje nástroj na vytvoření trasy klikáním na mapu nebo úpravu stávajících GPX souborů pro plánování výletů a měření vzdálenosti mezi body. Výsledek je možné uložit jako GPX a použito později jako pomůcku.

ZDARMA
parking_main

Parkování

Modul Parkovací místo umožňuje zapamatování si, kde jste zaparkovali své auto, a v případě časově omezeného parkování také kolik času zbývá. Návod

ZDARMA
development_main

Vývoj a ladění

Tento modul zobrazí nastavení vývojových a ladících funkcí, jako jsou simulace navigace, informace o rychlosti vykreslování nebo hlasová oznámení. Tato nastavení jsou určené pro vývojáře a nejsou potřebné pro běžné použití.

ZDARMA
 Publikoval dne 23.7.2012
QR Code Business Card