Bře 042015
 

Opravený rendering lesů

Upravil jsem vykreslovač TuristCZ podle aktuálních změn formátu renderingu. Komu se ve vývojové verzi 2.0 opět začaly lesy zobrazovat křiklavou zelenou při vykreslovači TuristCZ v.1, je nyní možné stáhnout druhou verzi, kde jsou lesy opraveny. Popis celé problematiky naleznete v příspěvku Vykreslovač TuristCZ v.1.

TuristCZ v.2 stahujte na hlavní straně v pravém sloupci

  9 komentářů na “Vykreslovač TuristCZ v.2”

 1. avatar

  TuristCZ v.2 jsem zkousel nekolikrat stahnout a pokazde, kdyz se podivam do archivu, je prazdny nebo pri rozbaleni mi hlasi chybu. Zkus to tam nahrat znovu. Dekuji.

  • avatar

   Zkusil jsem test i rozbalení a obojí prošlo. Nicméně jsem zabalil znovu a ručně, tak zkus.

  • avatar

   V chrome na androidu kitkat se ten odkaz chova divne a stazeni se vubec nepovede. Musi se dat ulozit odkaz misto pouheho kliknuti.

   Mimochodem, proc to balite do 7z? Jednak je ten soubor tak maly, ze baleni nepotrebuje a jednak si musi clovek instalovat dalsi aplikaci, jen aby to na mobilu rovnou rozbalil.

   Styl jsem zkusil nastavit, ale nemuzu prijit na zadny rozdil oproti defaultu (OsmAnd+ 1.9.5). Zadna hezci barva lesu, nebo neco podobneho se nekona.

  • avatar

   Tato verze je pouze pro vývojovou verzi OA 2.0 (zdůraznil jsem v textu). Pokud používáš 1.9.x musíš použít první verzi vykreslovače.

   Ano používám 7z. Že někdo nepodporuje 15 let starý kompresní formát je opravdu dost velký problém.

  • avatar

   Supr, tak zkusím v1.

   Na PC mě je 7z upřímně jedno, tam ho také používám velice rád. Jen poukazuji na vhodnost balit něco do tohoto formátu pro mobil s androidem a ten bohužel nepodporuje standardně ani tento 15 let starý kompresní formát. Musí se na to instalovat appka, musí si člověk najít nějakou, která po něm nechce prozradit milión informací, jen aby si rozbalil jeden soubor. Prostě je to zbytečná obstrukce, vzhledem k tomu, že výsledný soubor má 600B a komprimovaný 400B.

   Kdyby to šlo stáhnout přímo z menu OsmAnd, tak by to samozřejmě bylo asi nejideálnější, ale taková funkce tu myslím ještě není.

  • avatar

   Začal jsem to balit ne proto, abych ušetřil místo, to je jak píšeš nezajímavé, ale proto, že když to bylo v otevřené podobě jako xml, byl problém soubor vůbec stáhnout. Je pravda že by to mohlo být v zipu, ale já všechno balím do 7z, takže železná košile 🙂 S tou aplikací navíc máš samozřejmě pravdu, zkusim to spíše balit do zipu.

   Edit: přebalil jsem vykreslovače do zipu

  • avatar

   Děkuji 🙂

 2. avatar

  Já jsem ten vykreslovač zkoušel ve finální verzi 2.0.1 a ta při jeho použití pokaždý spadne. Ostatním to funguje?

  • avatar

   Příště spíš do fóra, tady ti nikdo moc odpovídat asi nebude. Napadá mě jestli nemáš nějaký starý default.render.xml v adresáři rendering. Zkus ho smazat.

QR Code Business Card