Instalace

 

Instalace OsmAnd

Jakmile si vyberete instalaci z Android Marketu, nebo webové stránky, měli byste aktualizovat aplikaci vždy ze stejného zdroje. V opačném případě dojde k chybě „wrong encrypted error“. V tom případě byste měli odinstalovat aplikaci z telefonu a nainstalovat znovu ze správného ze dvou zdrojů.

osmand-free qrcode-net.osmand

  • Instalace placené verze z Android marketu. Free verze má některá omezení a pokud chcete podpořit rozvoj programu, zvažte instalaci placené verze. Bezplatná a placená může být nainstalována na stejném zařízení současně. Android market https://market.android.com/details?id=net.osmand.plus
osmand
qrcode-net.osmand.plus

 

osmand

paypal_clickbuyandroidpit

 

osmand-free

osmand

 

osmand

První kroky v OsmAnd

Můžete se rozhodnout, které funkce potřebujete. Máte-li zájem pouze o on-line funkce (mapu, hledání OSM Nominatim [syntetické adresy míst OSM], routing), nemusíte připravovat žádná data. Některé funkce map máte k dispozici rovnou (auto-zoom, otáčení mapy, výběr mapových podkladů apod.), zatímco jiné nebudou k dispozici: vyhledávání podle adresy, POI, použití přednačtených mapových dlaždic, vyhledávání veřejné dopravy a další. Máte-li zájem o tyto funkce, přečtěte si prosím Jak stáhnout data (en).

Také se ujistěte, že máte SD kartu k dispozici, protože všechny dlaždice mapy budou uloženy na ní.

 

 

 

 Publikoval dne 5.1.2012
QR Code Business Card