Vypnutí vjezdu do parkovist [vyřešeno]

Úvodní stránka Fóra Diskuze o OsmAnd Vypnutí vjezdu do parkovist [vyřešeno]

Označeno štítky: 

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Autor Příspěvky
Autor Příspěvky
8.4.2019 at 07:55 #4508
avatar
Hynek Janousek

Dobry den,
mapa mi zobrazuje vjezdy do podzemnich parkovist (nejde o znacky parkovist, nybrz o male modre znacky s sipkou mirici na P), i kdyz mam vypnuta vsechna POI (take mam vsechna POI skryta v podmenu nastaveni mapy „skryt“). V zobrazovani dopravy je vypnout nelze, parkovaci modul nemam nainstalovany. Snazil jsem je vypnout asi hodinu, hledal jsem i na foru – objevuji se proste spolu s nadzemnimi objekty. Je to neprijemne. Napr. Berlinskou mapu dost zasvinuji. Nevite nekdo, jak je vypnout?
Diky moc

27.6.2019 at 19:00 #4510
avatar
spratek

Zdravím,
díval jsem se na to a opravdu to vypnout nejde.
Mě se ale značka objeví až při zvětšení na měřítko 20m, což mi nepřipadalo nijak rušivé.
S pozdravem R.M.

12.7.2019 at 08:19 #4513
avatar
Luděk Melichar

Ahoj, některé prvky mapy, např. POI, se zobrazují relevantně k vybranému profilu a zoomu, bez možnosti ovlivnění. Proto v autonavigaci jsou vidět například parkoviště při menším zoomu a v pěším zas třeba poštovní schránky. Ne vždy vše funguje přesně (třeba jmenované schránky při větším zoomu opět zmizí, což by neměly), ale důležité je to, že tyto POI vypnout nelze. Ale měly by pomáhat a ne rušit. Jako workaround by se dal asi nastavit nový profil, v kterém se jako základ nepoužije auto. Nicméně pak přijdeš právě o zobrazení relevantních mapových vlastností pro daný profil.

12.7.2019 at 14:22 #4514
avatar
Hynek Janousek

Děkuji vám oběma za odpověď. Nakonec se ukázalo, že to byl jistý problém pouze v tom Berlíně. V některých čtvrtích je zjevně tolik podzemních parkovišť, že už ty značky vjezdů působí rušivě (zase auta neparkují tolik na ulicích). V Praze a vůbec v Čechách nám tento problém bohužel nenastává :-).

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
QR Code Business Card