Průjezdní/průchozí body alias mezibody

Domů Fóra Diskuze o OsmAnd Průjezdní/průchozí body alias mezibody

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel avatar karelt a poslední změna proběhla před 3 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
Autor Příspěvky
Autor Příspěvky
14.9.2018 at 17:37 #4463
avatar
karelt

Zdravím!
Z map cz a z jiných znám průchozí body. Nedávno jsem si potřeboval naplánovat pěší trasu vedoucí různými body, které pochopitelně potřebuji průběžně během plánování měnit. Jen jsem si chtěl v offline mapách rozmyslet kudy jít, poměřit vzdálenosti, zamyslet se nad nejvhodnější cestou. Výsledek: nechytačka.
Průchozí (atp) body tu už byly zmiňované, ale mě se to nedaří realizovat. Mohl by mi někdo chytřejší než já poradit, pls? OsmAnd používám v angličtině, ale české termíny si případně snad přeložím. Mám plnou licenci OA.

Předem moc díky!
🙂
Karel

P.S. Po zvážení jsem smazal dlouhý rant na téma „UI“ OsmAndu. Mám s ním problém kdykoliv chci udělat něco trochu náročnějšího nebo něco, co nedělám každý den. (Mj. už skoro 25 let jsem profesionání softwarový vývojář :-D) Ach jo. Proč s tím někdo něco neudělá?

P.P.S. neudržím se. příklad toho o co mi jde: navolení prvku UI se NEDĚLÁ tak, že ho překreslím novým prvkem, používaným jinde a to tak, že ten původní prvek je z části vidět, takže to vypadá, že ty dva zobrazené prvky koexistují (viz. „navolení“ markeru). šišmarjá :-((((((((((((((((((((((

12.10.2018 at 22:59 #4466
avatar
karelt

Měsíc pryč a žádná odpověď?
Wow :'(

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

QR Code Business Card