Průjezdní body [vyřešeno]

Domů Fóra Diskuze o OsmAnd Průjezdní body [vyřešeno]

Oštítkované: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel avatar Luděk Melichar a poslední změna proběhla před 1 rok, 2 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
Autor Příspěvky
Autor Příspěvky
17.3.2018 at 13:00 #4428
avatar
Kometa

Díky nemožnosti aktualizovat mapy v mojí staré klasické navigaci hledám novou pro Android a navigace OsmAnd je zatím z velkého množství vyzkoušených jedna z mála, která mě zaujala (pěkné mapy a rozsáhlé možnosti nastavení). Postrádám (nebo nenašla jsem) zde ale pro mě celkem zásadní věc a to zadávání průjezdních bodů. Moje stará navigace uměla vložit průjezdní body (i do již rozjeté trasy), měnit jejich pořadí a další (např. přidávaný průjezdní bod se vložil na nejoptimálnější místo trasy). Je to možné i v této navigaci? Našla jsem ve fóru tuto možnost, ale je to ve staré verzi a v nynější to už podle návodu nefunguje (celý návod je bohužel hodně zastaralý).

19.3.2018 at 12:17 #4430
avatar
Luděk Melichar

Mezicíle/průjezdní body se dají přidat buď hledáním a po tapnutí a zobrazení bodu na mapě dát Navigace a zde vybrat umístění mezicíle na trase, nebo dlouhým tapnutím na mapě a pak stejným způsobem … Navigace a přidání do trasy. Pokud máte průjezdních bodů hodně, je možné je tam nasáčkovat a pak upravit pořadí v menu navigace, kde stisknete praporek, tam pak je možné mezicíle posouvat dle libosti.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

QR Code Business Card