Import trasy .gpx ze stažených do Moje místa/všechny trasy [vyřešeno]

Úvodní stránka Fóra Diskuze o OsmAnd Import trasy .gpx ze stažených do Moje místa/všechny trasy [vyřešeno]

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Autor Příspěvky
Autor Příspěvky
26.7.2018 at 17:35 #4451
avatar
Krusnohorec

Dobrý den, poprosím o radu. Ve složce stažených soborů mám několik tras, ale v záložce „Import“ v „Moje místa/Všechny trasy“ vidím jen jednu z nich. Když se pokouším naimportovat jinou trasu pomocí „+“ vlevo dole, otevře se mi adresář stažených tras, kdy vidím zcel asprávně všechny trasy, ale už nevím, jak některou z tras naimportovat do toho Moje místa/Všechny trasy. Zkoušel jsem dvojklik, dlouhé podržení prstu na jménu souboru s trasou, nic nepomáhá. Také jsem to zkoušel na Nastavení mapy/GPX trasa,kde vybíhá volba Zobrazit GPX/Přidat trasu, ta vede opět do stažených, ale opět odtud neumím potřebnou trasu importovat. Mockrát děkuji za radu.

31.7.2018 at 10:31 #4459
avatar
Krusnohorec

Zdravím, vyřešeno. Celý problém byl v tom, že jiné trasy určené k importu měly koncovku .bin a nikoli .gpx. Když jsem je přejmenoval na .gpx, normálně se do Mých míst importovaly.

6.8.2018 at 10:13 #4460
avatar
Francek

Ahojte, potrebujem radu ohladom GPX trasy. Vytvoril som si trasu v ITN converter, vyexportoval do GPX (skusal som vsetky druhy GPX, ktore tam su) a nasledne som ju otvoril v OsmAnd, ale trasa pozostava len z bodov, nie je tam vyznacena aktualna trasa po ktorej treba ist. Body su pospajane rovnymi ciarami. Viete mi s tym prosim poradit, aby to bola polnohodnotna trasa ? Alebo nejaky iny sposob ako vytvorit GPX trasu a dat ju do OsmAnd ?

Dakujem

16.2.2019 at 11:48 #4474
avatar
spratek

Zdar,
výborná věc na generování GPX je zde http://mtbmap.cz. Primárně je to dělaný pro cyglisty, ale já podle toho i chodím a je to bez problémů.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
QR Code Business Card